טיסות לקוסטה ריקה, כיוונים ומחשבות

אז החלטתם על טיול לקוסטה ריקה (ברכות מקרב לב, החלטה מצויינת). עכשיו הגיע הזמן לסגור טיסות. מה האפשרויות העומדות בפניכם?
ross-parmly-airplane

נכון לזמן כתיבת שורות אלו, אין עדיין טיסות ישירות מישראל לאף מדינה במרכז אמריקה, לכן תצטרכו לבחור בין שתי אפשרויות לקונקשן: עצירה באירופה או עצירה בצפון אמריקה.

 

טיסה לקוסטה ריקה דרך אירופה 

האופציה הרווחת ביותר היא עצירה במדריד, בטיסה של חברת Iberia. מצפה לכם טיסה של חמש שעות למדריד ומשם טיסת המשך של 11 שעות נוספות אל סאן חוזה. ההמלצה שלנו היא לקחת לפחות שעתיים מרווח בקונקשיין כי תמיד יכולים להיות עיכובים לא צפויים בהמראה, אבל אם מדובר באותה חברת טיסה זה באחריותם. אגב, אפשר לשדרג את הטיול לקוסטה ריקה עם עוד חוויה ולצאת לבלות כמה שעות או אפילו יותר במדריד עצמה, שנמצאת בסה"כ 25 דקות נסיעה מהשדה.

אפשרויות נפוצות נוספות לקונקשיין באירופה ממנו ניתן להמשיך לקוסטה ריקה: ציריך עם חברת Swiss, פריז עם Air france או עצירה בפרנקפורט עם לופטהנזה.

 

טיסה לקוסטה ריקה דרך צפון אמריקה

חברת United מוציאה גם כן טיסות לקוסטה ריקה, עם עצירה בניו יורק. הפעם הטיסה הראשונה תהיה הארוכה יותר, כ-11 שעות אל שדה התעופה ניוארק ומשם טיסת המשך של חמש ורבע שעות לסאן חוזה.שימו לב שבשביל עצירה בארצות הברית עליכם להחזיק בויזה בתוקף. יש לפעמים גם טיסות של Air Canada דרך טורנטו שלוקחות בערך אותו הזמן, אבל הן יקרות באופן יחסי.

 

הגעה לקוסטה ריקה מתוך מרכז אמריקה

אם אתם כבר מטיילים במרכז או דרום אמריקה, ניתן להגיע לסאן חוזה גם בטיסות ישירות וקצרות של כשעה שעה וחצי מקנקון או מקסיקו סיטי במקסיקו, מגואטמלה סיטי בגואטמלה ופנמה סיטי. יעדין אחרים ביבשת לעיתים יגרמו לכם להאריך את הדרך עם עצירת ביניים מאחד משדות התעופה הגדולים.

 

טיסות לקוסטה ריקה: כמה זה עולה?

נכון לזמן כתיבת הפוסט, מחיר ממוצע לטיסה מהארץ לסאן חוזה נע בין 1100-1300 דולר, ויכול גם לעלות ל-1500 דולר ומעבר לזה בשיא העונה. בדרך כלל הטיסות דרך אירופה זולות יותר מאלו שעוצרות בארצות הברית. המחיר תלוי במועד ההזמנה של הכרטיסים וכמובן בשאר תוספות שתרצו דוגמת כבודה, בחירת מושב, מחלקה וכו.

מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)