zdenek-machacek-red-eyed-tree-frog-Costa-Rica

קוסטה ריקה אקטיבי 10 ימים

 • גודל טקסט A A
print הדפסה

סאן חוזה

הנהג שלנו יפגוש אתכם מחוץ לטרמינל ויקח אתכם למלונכם בסאן חוזה.

לינה: סאן חוזה

זמן נסיעה משוער: 25 דקות

הנהג שלנו יפגוש אתכם מחוץ לטרמינל ויקח אתכם למלונכם בסאן חוזה.

לינה: סאן חוזה

זמן נסיעה משוער: 25 דקות

ross-parmly-airplane

סאן חוזה - הר הגעש פואז ומפלי לה פאז

היום בבוקר תפגשו את נציג חברת השכרת הרכב שיספק לכם את הרכב שישמש אתכם בטיול. בהמשך תאספו גם את המדריך שלכם, ואיתו תצאו לסיור בשמורת הר הגעש פואז. כאן ניתן לצפות בגייזרים רדומים למחצה, ולהגיע כמעט עד ללוע העצום של הר הגעש, המשתרע על פני 1.5 ק"מ. בפיסגה נוספת שלו שהיא לוע "מעשנת", יש גם לגונה מרהיבה. מדובר בהר געש פעיל אך בטוח לתצפית. בהמשך היום מתוכנן ביקור במפלי לה…להמשך קריאה

היום בבוקר תפגשו את נציג חברת השכרת הרכב שיספק לכם את הרכב שישמש אתכם בטיול. בהמשך תאספו גם את המדריך שלכם, ואיתו תצאו לסיור בשמורת הר הגעש פואז. כאן ניתן לצפות בגייזרים רדומים למחצה, ולהגיע כמעט עד ללוע העצום של הר הגעש, המשתרע על פני 1.5 ק"מ. בפיסגה נוספת שלו שהיא לוע "מעשנת", יש גם לגונה מרהיבה. מדובר בהר געש פעיל אך בטוח לתצפית.

בהמשך היום מתוכנן ביקור במפלי לה פאז והגנים המרהיבים שבשטחם. כאן שוכן מצפה הפרפרים הגדול בעולם, ובנוסף ניתן לראות כאן גם שפע יונקי דבש, תצוגת נחשים, קופים, חתולי בר וגני אורכידאות. לאורך השבילים של נהר לה-פאז ניתן לראות גם חמישה מפלי מים מרשימים.

לינה: סאן חוזה

Illusio---volcano-poas

סאן חוזה - לנדס אין לאב

בבוקר יוצאים בנסיעה קצרה למלון Lands in love שנמצא בלב ליבו של יער עננים מרהיב. לאחר ההגעה למלון, יוצאים לשייט ראפטינג בדרגה 2-3 בנהר הבלסה (שייט נופי, עם קצת קפיצות בשביל התשומת לב). לאורך הערוץ העמוק של הנהר והמפלים מתגלה נוף טרופי פראי שכולל בעלי חיים, ציפורים טרופיות וכמובן הרבה מים. בהמשך היום יוצאים לחווית נהיגת שטח: סיור אקסטרימי בטרקטורון או ברכב באגי. הרכב אמין ובטוח לחלוטין לנסיעה, והסיור מתקיים…להמשך קריאה

בבוקר יוצאים בנסיעה קצרה למלון Lands in love שנמצא בלב ליבו של יער עננים מרהיב.

לאחר ההגעה למלון, יוצאים לשייט ראפטינג בדרגה 2-3 בנהר הבלסה (שייט נופי, עם קצת קפיצות בשביל התשומת לב). לאורך הערוץ העמוק של הנהר והמפלים מתגלה נוף טרופי פראי שכולל בעלי חיים, ציפורים טרופיות וכמובן הרבה מים.

בהמשך היום יוצאים לחווית נהיגת שטח: סיור אקסטרימי בטרקטורון או ברכב באגי. הרכב אמין ובטוח לחלוטין לנסיעה, והסיור מתקיים בשטח מעורב הכולל נסיעה בדרכים לא סלולות, חצץ, שטח בוצי, ובדרכים שבהן מכשולים טבעיים המספקים למשתתף את רמת האדרנלין וההנאה המתבקשת. אזור פתוח מלא בטבע מקומי, עם נופים של יערות, נהרות וכפרים מקומיים.

לינה: לנדס אין לאב

זמן נסיעה משוער: כשעתיים

nelson-aclan-4fPEOolL1iw-unsplash

לנדס אין לאב - הר הגעש ארנל

היום יוצאים לכיוון ארנל שבחלקו הצפוני של מחוז אלחוואלה (Alajuela), קרוב לגבול עם ניקרגואה. במחוז מראות נוף מגוונים ומרהיבים. הר הגעש ארנל הוא האתר התיירותי המרכזי. הגשמים הטרופיים מרעננים את האדמה ומותירים אותה לחה וירוקה והעמקים מלאים בצמחייה טבעית, נהרות גדושי מים, מעיינות חמים, לגונות, חיות בר ופארקים לאומיים. עם הגיעכם תפגשו את המדריך שלכם להיום, ויחד איתו תצאו לסיור גשרים תלויים שתחילתו בהליכה בת מספר ק"מ ביער טרופי. במהלך…להמשך קריאה

היום יוצאים לכיוון ארנל שבחלקו הצפוני של מחוז אלחוואלה (Alajuela), קרוב לגבול עם ניקרגואה. במחוז מראות נוף מגוונים ומרהיבים. הר הגעש ארנל הוא האתר התיירותי המרכזי. הגשמים הטרופיים מרעננים את האדמה ומותירים אותה לחה וירוקה והעמקים מלאים בצמחייה טבעית, נהרות גדושי מים, מעיינות חמים, לגונות, חיות בר ופארקים לאומיים.

עם הגיעכם תפגשו את המדריך שלכם להיום, ויחד איתו תצאו לסיור גשרים תלויים שתחילתו בהליכה בת מספר ק"מ ביער טרופי. במהלך הסיור עוברים דרך גשרים, מפלים ונקודות תצפית מיוחדות. חלק מהגשרים הם גשרים קבועים, שאורכם בין 8 ל-22 מטר, ואחרים גשרים תלויים, באורכים שבין 48 ל-98  מטר. מגובה הצמרות נשקף נוף מרהיב של החי והצומח – ציפורים, זוחלים, יונקים וחרקים.

התחנה הבאה היא מפלי לה פורטונה, שם תרדו בליווי צמוד של המים הגועשים מטה לבריכת השחייה המוקפת בסלעי ענק. ארוחת צהריים במקום.

בהמשך יוצאים לסיור רגלי בפארק הלאומי של ארנל, הכולל עלייה בשביל הטוקאנים עד לנקודת התצפית המרהיבה על הר הגעש ארנל, האגם והמעיינות החמים.

לפני ארוחת הערב יהיה גם זמן לרחצה במעיינות חמים, טוב גם בשביל הנשמה וגם בשביל האינסטגרם. תהנו 🙂

לינה באזור ארנל.

זמן נסיעה משוער: כשעה.

arenal-volcano_04_p_300dpi

הר הגעש טנוריו וריו סלסטה

יציאה לפארק הלאומי של הר הגעש טנוריו, להליכה בת 4 שעות לערך לאורך 7 ק"מ ביער עננים טרופי עד ל-Los Teñíderos  – מפגש היובלים המפורסם של Rio Celeste (הנהר התכול), בו המים יוצרים השתקפות בצבע תכלת שמיימי שנתנה לנהר את שמו. חזרה במסלול השופע פלאים אקולוגיים.

לינה באזור הר הגעש ארנל.

יציאה לפארק הלאומי של הר הגעש טנוריו, להליכה בת 4 שעות לערך לאורך 7 ק"מ ביער עננים טרופי עד ל-Los Teñíderos  – מפגש היובלים המפורסם של Rio Celeste (הנהר התכול), בו המים יוצרים השתקפות בצבע תכלת שמיימי שנתנה לנהר את שמו. חזרה במסלול השופע פלאים אקולוגיים.

לינה באזור הר הגעש ארנל.

sterlinglanier-lanier-WDBqiHt3tNo-unsplash

ארנל - מונטה ורדה

היום יוקדש לאזור סנטה הלנה ומונטה ורדה. נוף מרהיב של מפרץ ניקויה ואיי האזור ילוו אתכם בדרככם לדרך מכוסה יער המכונה "ההר הירוק" (מונטה ורדה). משנת 1951 חיה במקום קהילת צפון אמריקאים (קווייקרים) מבודדת בגובה של 1400 מטר, ששמרה היטב על האזור. בעזרת אירגונים פרטיים הוקמה במקום שמורה ביולוגית עשירה, שבה המבקרים יכולים לפגוש את בעלי החיים היחודיים של האזור. אחרי התארגנות במלון, מתוכנן טיול קאנופי (טיול צמרות) במסלול אקסטרמו…להמשך קריאה

היום יוקדש לאזור סנטה הלנה ומונטה ורדה. נוף מרהיב של מפרץ ניקויה ואיי האזור ילוו אתכם בדרככם לדרך מכוסה יער המכונה "ההר הירוק" (מונטה ורדה). משנת 1951 חיה במקום קהילת צפון אמריקאים (קווייקרים) מבודדת בגובה של 1400 מטר, ששמרה היטב על האזור. בעזרת אירגונים פרטיים הוקמה במקום שמורה ביולוגית עשירה, שבה המבקרים יכולים לפגוש את בעלי החיים היחודיים של האזור.

אחרי התארגנות במלון, מתוכנן טיול קאנופי (טיול צמרות) במסלול אקסטרמו המפורסם, הכולל 14 כבלים המחוברים בין עצי ענק, כולל כבל הטרזן והכבל הארוך ביותר במונטה ורדה – 1 ק"מ אותו ניתן לעשות גם בריחוף הסופרמן הייחודי. 

זמן נסיעה משוער: ארבע וחצי שעות.

לינה במונטה ורדה.

monteverde-cloud-forest_03_l_300dpi

מונטה ורדה - מנואל אנטוניו

בבוקר יוצאים לסיור במפלי אל טיגרה, הנמצאים בתוך 60 דונם של יער. בעלי החיים הנפוצים כאן כוללים קופים, נחשים, דגים, מגוון חרקים וציפורים. המקום מציע שני שבילים שונים שעוברים דרך גשרים ובריכות שחייה בנהר, וארבעה מפלים יפים בגובה 15 עד 30 מטרים. בהמשך נוסעים לכיוון פארק מנואל אנטוניו, אחד המרכזים המפוארים בקוסטה ריקה על חופיו הלבנים המוקפים גבעות יער ירוקות. בדרך עוצרים בטארקולס (Tarcoles) לסיור לצפייה בתנינים, ציפורים ושאר אוכלוסיית…להמשך קריאה

בבוקר יוצאים לסיור במפלי אל טיגרה, הנמצאים בתוך 60 דונם של יער. בעלי החיים הנפוצים כאן כוללים קופים, נחשים, דגים, מגוון חרקים וציפורים. המקום מציע שני שבילים שונים שעוברים דרך גשרים ובריכות שחייה בנהר, וארבעה מפלים יפים בגובה 15 עד 30 מטרים.

בהמשך נוסעים לכיוון פארק מנואל אנטוניו, אחד המרכזים המפוארים בקוסטה ריקה על חופיו הלבנים המוקפים גבעות יער ירוקות. בדרך עוצרים בטארקולס (Tarcoles) לסיור לצפייה בתנינים, ציפורים ושאר אוכלוסיית יער המנגרובים. נהר טארקולס מהווה בית גידול לכמה מהתנינים הגדולים בעולם, כאשר בנוסף להם יש כאן גם מגוון רחב מאוד של ציפורים, איגואנות ושאר זוחלים. המדריך שיתלווה אליכם יוביל אתכם בביטחה במורד הנהר לכיוון יער מנגרובים ומערכת אקולוגית מופלאה.

לינה: באזור שמורת מנואל אנטוניו.

זמן נסיעה משוער: כארבע וחצי שעות.

zdenek-machacek-WM2frq8vnG8-unsplash

הפארק הלאומי מנואל אנטוניו

היום יוקדש לסיור מודרך בפארק המפורסם ביותר בקוסטה ריקה – פארק מנואל אנטוניו. הפארק מציע חופים מרהיבים, חורשות מנגרובים, שרשרת איים, יער טרופי. בנוסף תוכלו לראות כאן גם את קתדרלת פונטה, בעלת המבנה הייחודי. הפארק מורכב מארבעה חופים שלכל אחד מאפיינים מיוחדים. הסיור בהובלת מדריך מקצועי המסביר על המגוון הביולוגי האדיר שנמצא במקום. בין בעלי החיים הנפוצים באזור ניתן למנות מינים רבים של פרפרים, קופים, ראקונים ושאר בעלי זנבות, נחשים,…להמשך קריאה

היום יוקדש לסיור מודרך בפארק המפורסם ביותר בקוסטה ריקה – פארק מנואל אנטוניו. הפארק מציע חופים מרהיבים, חורשות מנגרובים, שרשרת איים, יער טרופי. בנוסף תוכלו לראות כאן גם את קתדרלת פונטה, בעלת המבנה הייחודי. הפארק מורכב מארבעה חופים שלכל אחד מאפיינים מיוחדים. הסיור בהובלת מדריך מקצועי המסביר על המגוון הביולוגי האדיר שנמצא במקום. בין בעלי החיים הנפוצים באזור ניתן למנות מינים רבים של פרפרים, קופים, ראקונים ושאר בעלי זנבות, נחשים, חיות מים, אורכידאות ועוד.

לינה: שמורת מנואל אנטוניו.

zdenek-machacek-GGYEaXmLeaA-unsplash

שייט בקטמראן מול חופי מנואל אנטוניו

היום יוצאים לשייט מול חופיו הציוריים של פארק מנואל אנטוניו. תחילת המסע במימיו הצלולים של נמל קאפוס. לאורך השיט יש סיכויים מצוינים לפגוש דולפינים שוחים סמוך לחרטום, וכן לוויתנים, צבי ים, קופים ושפע ציפורים. בעת השייט נגלים איים מסתוריים, צוקים וסלעים בצורות יחודיות הנראים קרובים מספיק כדי לגעת והם מהווים בית לסוגים רבים של ציפורים ועופות מים כמו שקנאים, מגלנים ועוד.

לינה: שמורת מנואל אנטוניו.

היום יוצאים לשייט מול חופיו הציוריים של פארק מנואל אנטוניו. תחילת המסע במימיו הצלולים של נמל קאפוס. לאורך השיט יש סיכויים מצוינים לפגוש דולפינים שוחים סמוך לחרטום, וכן לוויתנים, צבי ים, קופים ושפע ציפורים. בעת השייט נגלים איים מסתוריים, צוקים וסלעים בצורות יחודיות הנראים קרובים מספיק כדי לגעת והם מהווים בית לסוגים רבים של ציפורים ועופות מים כמו שקנאים, מגלנים ועוד.

לינה: שמורת מנואל אנטוניו.

pexels-jean-paul-montanaro-18557899

מנואל אנטוניו - סאן חוזה - טיסה הביתה

כאן מגיע הטיול לסיומו. חזרה לנמל התעופה בסאן חוזה בהתאם למועד הטיסה.

זמן נסיעה משוער: שלוש וחצי שעות.

כאן מגיע הטיול לסיומו. חזרה לנמל התעופה בסאן חוזה בהתאם למועד הטיסה.

זמן נסיעה משוער: שלוש וחצי שעות.

josue-isai-ramos-figueroa-n2NBgIx3A28-unsplash

מחיר שירותי הקרקע לאדם בחדר זוגי

 • החל מ-$2500 USD לאדם.
 • המחירים לאדם הינם בדולרים (USD) וכפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת על פי קביעת הממשלה בדבר הטלת מיסים.
 • עלות הטיול המצוינת לעיל נועדה כדי לתת הערכה לטווח המחיר הצפוי, והיא מחושבת לפי דרגת לינה ממוצעת, לאדם בחדר זוגי, בשיא העונה. עלות הטיול בפועל צפויה להשתנות בהתאם לפרמטרים רבים כגון (אך לא רק) כמות המטיילים בחדר, דרגת הלינה, תאריכי הטיול, כמה זמן מראש הוזמן הטיול וכיו"ב.
 • תשלום בהעברה בנקאית בלבד.

המחיר כולל

לינה

 • 9 לילות במלונות בדרגה מקבילה ל-2-3 כוכבים.

תחבורה

 • הסעה פרטית משדה"ת למלון בסאן חוזה ביום הראשון
 • רכב שכור: ג'יפ 4X4 (סוזוקי ויטרה או דגם דומה), כולל ביטוח מלא, כיסוי צד ג', ביטול השתתפות עצמית נגד גניבה או נזק מיום 2  עד יום 10 (איסוף במלון סאן חוזה והחזרה בשדה"ת סאן חוזה )

טיולים מודרכים

כל הסיורים בקבוצות של עד 15 אנשים לסיור (לעתים רחוקות יהיו יותר אנשים בסיור)

 • הר געש פואז: סיור פרטי, הגעה עצמאית
 • מפלי לה פאז: סיור פרטי , הגעה עצמאית
 • ראפטינג בדרגה 2-3 בנהר הבלסה
 • סיור באגי /טרקטורונים: כלי זוגי אחד, נהיגה מגיל 18 בלבד
 • גשרים תלויים בארנל: סיור פרטי, הגעה עצמאית
 • מפלי לה פורטונה: סיור פרטי, הגעה עצמאית
 • סיור רגלי בשמורת ארנל: סיור פרטי, הגעה עצמאית
 • מעיינות חמים: הגעה עצמאית, ללא הדרכה
 • ריו סלסטה: סיור פרטי, הגעה עצמאית
 • סיור קנופי מונטה ורדה
 • מפלי אל טיגרה: הגעה עצמאית
 • שייט ספארי קרוקודילים בטארקולס: הגעה עצמאית
 • סיור בפארק לאומי מנואל אנטוניו
 • שייט בקטמראן מול חופי שמורת מנואל אנטוניו

לא כלול

 • מיסי נמל
 • משקאות והוצאות אישיות
 • אופציות לטיולים ופעילויות שלא מצויינים בתוכנית.
 • ארוחות שאינן מצוינות בתכנית.
מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)